Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Шановні відвідувачі, на жаль на сьогоднішній день, через недоступність у нашому регіоні працюючих транспортних компаній, ми не можемо відвантажувати замовлення.
Сподіваємось на швидку перемогу та мир. Слава Україні!

Оплата та доставка

Оплата замовлення

 

Це один з найбільш зручних і економних сервісів по оплаті покупок. Використовуючи сервіс Приват24 , ви можете оплатити свої покупки, не виходячи з дому.

 

 

 

 

Оплата картами VISA, Maestro, MasterCard за допомогою сервісу LiqPay. Використання LiqPay гарантує безпеку проведення платежів в інтернеті, оскільки вам не потрібно повідомляти дані платіжної карти нашим співробітникам. Звертаємо увагу, що оплата проводиться картами, випущеними на території України.

 

 

 

Немає платіжної картки? Скористайтеся безготівковим розрахунком, оплачуючи покупки у відділенні будь-якого банку. Після успішного оформлення замовлення вам прийде квитанція на E-mail. Роздрукуйте її та пред'явіть для оплати в банківському відділенні. При замовленні враховуйте, що термін проведення платежів банківськими установами становить 3 робочих дня. Тому в разі безготівкового розрахунку виготовлення замовлення почнеться тільки після зарахування коштів на наш рахунок.

 

 

 

Електронні платежі в системі WebMoney . Ви можете миттєво розрахуватися за покупки в нашому магазині, використовуючи систему інтернет-розрахунків вебмані.

 

 

Як тільки нами буде отримана оплата ваших замовлень, система автоматично надішле вам СМС повідомлення та повідомлення по електронній пошті.

 

 

Розрахунок при отриманні або «накладений платіж» проводиться виключно через послуги Нової Пошти. Замовлення оплачується при отриманні посилки. Даний метод розрахунку доступний для замовлення, сума якого не перевищує 300 грн.

Доставка замовлень

 

Виготовлення замовлення починається з моменту отримання оплати (за винятком відправки «післяплатою»). Всі замовлення відправляються в день оплати за умови, що кошти були зараховані на наш рахунок до 12:00. Якщо оплата пройшла пізніше, посилка буде відправлена на наступний день.

 

Доставка в відділення Нової Пошти . Посилка доставляється протягом 1-3 робочих днів з дати відправлення замовлення. Посилку слід забрати протягом 5-ти днів з моменту доставки. Після 5-ти днів компанією Нова Пошта стягується доплата за зберігання відправлення.

Адреси представництв Нова Пошта

 

 

Кур'єрська доставка особисто в руки компанією   Нова Пошта. Вартість доставки відображається на сторінці оформлення замовлення. Зауважте, при отриманні посилки більше нічого   оплачувати не потрібно!   За винятком випадків, коли вами був обраний метод розрахунку «накладений платіж».

Звертаємо Вашу увагу на те, що при отриманні Вашого замовлення на складі компанії Нова Пошта або при доставці кур'єром до дверей одержувача   більше нічого   оплачувати не потрібно! Крім випадків, коли обраний   метод оплати "накладений платіж" .

 

Доставка новим сервісом Укрпошти "Експрес" . За заявами Укрпошти посилка доставляється протягом 1-4 робочих днів з дати відвантаження замовлення. Посилку слід забрати протягом 5-ти днів з моменту доставки. Після 5-ти днів компанією Укрпошта стягується доплата за зберігання посилки. Доставка можливо як до дверей одержувача так і до відділення Укрпошти у Вашому місті.

   Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу на те, що всі товари виготовляються індивідуально під вас, тобто, підпадають під дію статті №13, частина 5, пункт 3 закону "Про захист прав споживачів". У ньому йдеться про те, що вироби, виконані індивідуально під клієнта, не підлягають обміну або поверненню. Виняток - брак товару. Будь ласка, уважно перевіряйте відповідність замовлення перед оформленням. У разі браку товара, обмін і відправка здійснюється за рахунок інтернет-магазину.

Зарегистрируйтесь и получайте информацию о СКИДКАХ и АКЦИЯХ - РЕГИСТРАЦИЯ X